• Data wydarzenia / Date of event:
    29-30 marca / march 2014
  • Miejsce / Venue
    Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Rumi
    Ul. Mickiewicza 49, 84-230 Rumia
  • Delegat WCA / WCA delegate:
  • Organizatorzy / Organisers:
    @ Małgorzata Milówka, @ Michał Milówka, Grzegorz Jałocha
  • Konkurencje / Events:
    Wszystkie oficjalne / All official events
  • Wpisowe / entry fee:
    15 PLN - płatne na miejscu / payment at the venue

    Jest możliwość wykupienia ciepłych posiłków w cenie 10 zł, płatne na miejscu / There's an opportunity to buy a warm meal for 10 PLN.
  • Limit zawodników / competitors limit:
    brak / none
  • Koniec rejestracji / end of registration
    26 marca / march 2014

Noclegi

Poniżej przedstawiamy listę dostępnych noclegów:

  1. MOSIR Rumia – w miejscu zawodów 21 miejsc: 1pok. 1-osobowy, 5 pok. 2-osobowych, 1 pok. 6-osobowy, 1 pok. 5-osobowy
    tel. 58 771 17 37
  2. Oliwia i Laura ul. Hetmańska 39 / 15 min pieszo na sale / 42 miejsca cena 35zl za osobę pokoje 1-, 2-,  3-, 4-, 6-osobowe
    tel. 601 442 546; 535 845 665
  3. Villa Virgo ul.Grunwaldzka 66 / 15 min pieszo na sale / 14 miejsc cena 35 za osobe pokoje 1 pok. 4-osobowy, 2 pok. 3-osobowe, 3 pok. 2-osobowe
    tel 58 671 34 50

We wszystkich miejscach należy podać hasło KOSTKA RUBIKA – możliwe rabaty.

Możliwe ewentualnie jeszcze jedno miejsce w razie potrzeby: ul. Chmielna 2A tel 58 671 35 09, 793 752 654


Zarejestrowani zawodnicy / Registered competitors

» Zarejestruj się / Register » Harmonogram zawodów / Schedule

L.p. Imię i nazwisko / Full name Miejscowość / City Państwo / Country 3 2 4 5 6 7 oh bf mbf ft fm p m sq1 cl 444bf 555bf sk
1. Rafał Bernat Bielsk Poland
2. Marcin Bloch Gdynia Poland
3. Michał Bogdan Opacz Poland
4. Patryk Bola Chojnice Poland
5. Maciej Bronk Stężyca Poland
6. Kalina Brzezińska Starogard Gdanski Poland
7. Bartosz Bździel Swarzędz/Poznań Poland
8. Michał Chrustek Gdynia Poland
9. Mateusz Cichoracki Grudziądz Poland
10. Krzysztof Cichy Warszawa Poland
11. Klaudiusz Cieszyński Gdynia Poland
12. Sebastian Czapiewski Kl Poland
13. Adam Czech Warszawa Poland
14. Łukasz Czysz Bydgoszcz Poland
15. Michał Diak Rokietnica Poland
16. Grzegorz Drozdowski Ustka Poland
17. Maciej Etmański Rumia Poland
18. Piotr Frankowski Przodkowo Poland
19. Krzysztof Górka Koszalin Poland
20. Grzegorz Grażewicz Elbląg Poland
21. Szymon Grudny Płońsk Poland
22. Michał Halczuk Lublin Poland
23. Kornel Howil Gryfino Poland
24. Marcin Jakubowski Starogard Gdański Poland
25. Grzegorz Jałocha Rumia Poland
26. Sylwester Jaroszewski Raciąż Poland
27. Jakub Jarzombek Gdynia Poland
28. Krystian Jasiński Gdańsk Poland
29. Piotr Jastrzębski Grudziądz Poland
30. Oskar Kaczmarek Grudziądz Poland
31. Przemysław Kaleta Radom Poland
32. Krzysztof Kalinowski Reda Poland
33. Kuba Kanikuła Reda Poland
34. Mikołaj Kantor Olsztyn Poland
35. Dawid Karczyński Stężyca Poland
36. Jakub Karpiński Police Poland
37. Tomasz Kiedrowicz Gdańsk Poland
38. István Kocza Jászberény Hungary
39. Mateusz Kolańczyk Nowa Wieś Lęborska Poland
40. Mateusz Koniuszy Lębork Poland
41. Piotr Koska Gdynia Poland
42. Maciej Kowalczyk Chojnice Poland
43. Marcin Kowalczyk Dąbrowa Górnicza Poland
44. Sebastian Kowalewski Kętrzyn Poland
45. Weronika Krzakiewicz Sosnowiec Poland
46. Tomasz Kubiś Chojnice Poland
47. Piotr Kuchta Gdańsk Poland
48. Wojciech Kuszyński Warszawa Poland
49. Maksymilian Kutyła Olsztyn Poland
50. Oskar Lewandowski Gdańsk Poland
51. Mikołaj Lieder Reda Poland
52. Łukasz Lipski Nowa Wieś Lęborska Poland
53. Jan Łepek Gdynia Poland
54. Grzegorz Łucki Gdańsk Poland
55. Michał Łysikowski Chojnice Poland
56. Nikodem Macuk Gryfino Poland
57. Kuba Marszałkowski Reda Poland
58. kacper matyszewski Gdańsk Poland
59. Patrycja Michalska Mrągowo Poland
60. Michał Milówka Rumia Poland
61. Marcin Miszewski Grudziadz Poland
62. Błażej Narloch Chojnice Poland
63. Adrian Nowikiewicz Olsztyn Poland
64. Bartosz Ochał Grudziądz Poland
65. Wojciech Paluch Grudziądz Poland
66. Kamil Pawlak Stargard Szcz. Poland
67. Tomasz Piechowski Chojnice Poland
68. Kamil Pieczka Chojnice Poland
69. Michał Pleskowicz Kętrzyn Poland
70. Adam Polkowski Gdańsk Poland
71. Owidiusz Pryk Grudziądz Poland
72. Jacek Raczyński Sopot Poland
73. Filip Regliński Nowa Wieś Lęborska Poland
74. Przemysław Rogalski Warszawa Poland
75. Antoni Siemiński Warszawa Poland
76. Jakub Sokołowski Rumia Poland
77. Kacper Sokołowski Reda Poland
78. Marcin Stachura Gdańsk Poland
79. Filip Stamirski Sulmin Poland
80. Filip Stamirski Sulmin Poland
81. Adam Stankiewicz Lublin Poland
82. Adrian Stromski Gdynia Poland
83. Maciej Suliński Rumia Poland
84. Wojciech Szatanowski Warszawa Poland
85. Patryk Szczepański Olsztyn Poland
86. Mateusz Szweda Rumia Poland
87. Brajan Talarowski Tczew` Poland
88. Karol Tomaszewski Kielce Poland
89. Dennis van Enckevort Grudziądz Netherlands
90. Adam Wałdoch Chojnice Poland
91. Aleksander Wellinski Chojnice Poland
92. Kamil Went Reda Poland
93. Karolina Wiącek Gdańsk Poland
94. Szymon Wierzba Leźno Poland
95. Kamil Więcławek Chojnice Poland
96. Wojciech Włodarczyk Płock Poland
97. Adrian Włuka Wejherowo Poland
98. Hubert Wojdak Warsaw Poland
99. Jakub Wolniewicz Poznań Poland
100. Bartek Wrzeszcz Lębork Poland
101. Marcin Zalewski Warszawa Poland
102. Marta Źywicka Sopot Poland
103. Tomasz Żołnowski Płock Poland
104. Krzysztof Daniel Żygowski Gdańsk Poland
Suma: 101 88 74 43 19 21 67 25 12 13 35 78 33 19 18 7 4 50